Pracovní židle Pilot Alba
Pracovní židle Pilot
Pohodlná pracovní židle s plynovým pístem k nastavení výšky sedáku s černým nylonovým otočným křížem s kluzáky nebo kolečky, vhodným doplňkem je aretační kruh pro uložení nohou. Pro větší stabilitu doporučujeme použít kluzáky. Materiál sedáku je černý polyuretan.
Hlavní výhody:
- příznivá cena
- pracovní židle
- nosnost 100 kg
- volitelnost velikosti pístů
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 30-39,9 cm |
| výška židle - filtr | 55-65,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 54-60,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 81-94 cm |
| Šířka židle | 60 cm |
| Hloubka židle | 60 cm |
| Výška sedáku | 44-56 cm |
| Šířka sedáku | 35 cm |
| Hloubka sedáku | 42 cm |
| Nosnost | 100 kg |
| Hmotnost židle | 8 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 9 kg |

