Kancelářská (pokladní) židle 1040 ERGO
Kancelářská (pokladní) židle 1040 ERGO
Čalouněná pracovní židle konstruovaná pro pokladny nebo pracoviště s vyšší pracovní deskou, extra dlouhý plynový píst, kluzáky, nastavitelný úhel mezi sedákem a opěrákem, možnost výběru potahových látek a područek. Nosnost 120 kg, záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody:
- extra dlouhý plynový píst
- kluzáky
- výběr potahových látek
- nastavitelný úhel mezi sedákem a opěrákem
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 132-142,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 70-89,9 |
| šířka židle - filtr | 54-60,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 110-141 cm |
| Šířka židle | 57,5 cm |
| Hloubka židle | 50 cm |
| Výška sedáku | 59-85 cm |
| Šířka sedáku | 46 cm |
| Hloubka sedáku | 45 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 9,2 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 10,2 kg |
