Multisedák Berni trojmístný
Multisedák Berni trojmístný
Multisedák (trojsedák) Berni trojmístný dřevěný nebo čalouněný
Kvalitní, velmi oblíbené vícemístné sezení představuje trojsedák Berni. Moderní, praktický, trojmístný multisedák je vhodný do pracovních, reprezentativních i společenských prostorů. Je vybavený odolnou svařovanou konstrukcí v barvě černá, chrom, stříbrná RAL 9006 a lakovaným dřevěným korpusem s možností čalouněného sedáků a opěráků. Místa k sezení je možné nahradit dřevěným odkládacím stolkem. Celková délka trojmístné lavice je 156 cm.
Lavici lze kotvit na stěnu nebo na podlahu, v případě zájmu o kotvení napište tuto skutečnost do poznámky, cena kotvení na zeď je 800 Kč a na podlahu 0 Kč.
Hlavní výhody:
- dlouhá životnost
- snadná údržba
- kvalitní provedení
- možnost výběru kvalitních látek
| Záruka | 5 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 77-87,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 78 a více |
| nosnost - filtr | 131 a více kg |
| Výška židle | 87 cm |
| Šířka židle | 156 cm |
| Hloubka židle | 76 cm |
| Výška sedáku | 47 cm |
| Šířka sedáku | 40 cm |
| Hloubka sedáku | 40 cm |
| Nosnost | 390 kg |



