Multisedák Berni pětimístný
Multisedák Berni pětimístný
Multisedák (pětisedák) Berni pětimístný
Pětimístný multisedák Berni v atraktivním, moderním designu do reprezentativního, společenského a pracovního prostředí. Velmi oblíbený, kvalitní pětisedák s odolnou svařovanou konstrukcí v barvě černá, chrom a RAL 9006 stříbrná, s celodřevěným lakovaným korpusem v několika odstínech viz nabídka níže. Každé místo je možné nahradit dřevěným odkládacím stolkem. Celková délka pětimístné lavice je 260cm.
Lavici lze kotvit na stěnu nebo na podlahu, v případě zájmu o kotvení napište tuto skutečnost do poznámky, cena kotvení na zeď je 800 Kč a na podlahu 0 Kč.
Hlavní výhody:
- výhodná sériová cena
- kvalitní materiály, provedení
- dlouhá životnost
- možnost zvolit čalouněný nebo nečalouněný sedák a opěrák
| Záruka | 5 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 40-44,9 cm |
| výška židle - filtr | 77-87,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 78 a více |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 87 cm |
| Šířka židle | 260 cm |
| Hloubka židle | 76 cm |
| Výška sedáku | 47 cm |
| Šířka sedáku | 40 cm |
| Hloubka sedáku | 40 cm |
| Nosnost | 650 kg |


