Multisedák ISO dvojsedák - plastový
Multisedák Imperia dvojsedák - plastový
Ekonomická varianta multisedáku ve variantě 2 až 5 míst. Sedák a opěrák může být ve variantě čalouněné, dřevěné nebo plastové. Základem je kvalitní, pevné, ocelové podnoží s traverzou v černém nebo šedém provedení. Dodává se také s kotvením do podlahy nebo na zeď.
Lavici lze kotvit na stěnu nebo na podlahu, v případě zájmu o kotvení napište tuto skutečnost do poznámky, cena přípravy pro kotvení na zeď je 800 kč a na podlahu 0 kč.
Hlavní výhody:
- elegantní design
- výběr barvy konstrukce
- velký výběr plastových sedáku a opěráku
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 78 a více |
| nosnost - filtr | 131 a více kg |
| Výška židle | 80 cm |
| Šířka židle | 104 cm |
| Hloubka židle | 48 cm |
| Výška sedáku | 47 cm |
| Šířka sedáku | 47 cm |
| Hloubka sedáku | 43 cm |
| Výška opěráku | 45-80 cm |
| Nosnost | 240 kg |




