Lékařská tvarovaná vyšetřovací židle IN 832/830 Stand
Lékařská tvarovaná vyšetřovací židle IN 832/830 Stand
Série Dental nabízí ordinační a vyšetřovací židle, které jsou speciálně vyvinuty pro zdravotnické účely. Vyšetřovací židle a stoličky mají kvalitní povrchovou úpravu, ergonomii a vysokou odolnost proti oděru i znečištění. Židle Dental jsou vhodné jak pro stomatology, praktiky, tak i pacienty. Stand je ergonomicky tvarovaná vyšetřovací otočná židle. Vybavena je čalouněným sedákem, který je výškově stavitelný. Kříž je chromový a osazený kolečky o průměru 50 mm.
Hlavní výhody:
- vyšetřovací otočná židle
- píst a kříž s povrchovou úpravou chrom
- čalouněný, výškově stavitelný, ergonomický sedák
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 30-39,9 cm |
| výška židle - filtr | 55-65,9 cm |
| šířka židle - filtr | 0-39,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 54-64 cm |
| Šířka židle | 39 cm |
| Hloubka židle | 39 cm |
| Šířka sedáku | 39 cm |
| Hloubka sedáku | 39 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 7 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 8 kg |

