Layer multisedák plastový čtyřmístný
Multisedák Layer plastový (sedák a opěrák) čtyřmístný
Moderní, ekonomický multisedák Layer je vyroben z kvalitní ocelové konstrukce v provedení chrom, RAL 9006 nebo černá. Sedací části tvoří plastový sedák a opěrák v několika barevných odstínech. Celková šířka je 208 cm.
Lavici lze kotvit na stěnu nebo na podlahu, v případě zájmu o kotvení napište tuto skutečnost do poznámky, cena kotvení na zeď je 800 Kč a na podlahu 0 Kč.
Hlavní výhody:
- elegantní design
- stabilní konstrukce
- nosnost 440 kg
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 80 a více cm |
| výška židle - filtr | 77-87,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 41-45,9 |
| šířka židle - filtr | 78 a více |
| nosnost - filtr | 131 a více kg |
| Výška židle | 78 cm |
| Šířka židle | 208 cm |
| Hloubka židle | 48 cm |
| Výška sedáku | 47 cm |
| Šířka sedáku | 47 cm |
| Hloubka sedáku | 43 cm |
| Nosnost | 440 kg |
| Hmotnost židle | 20-100 kg |



