Kuchyňská úzká spodní skříňka pravá KUDD 30 P
Kuchyňská úzká spodní skříňka pravá KUDD 30 P
Praktický a kvalitní kuchyňský nábytek do všech moderních interiérů. Úzkou skříňkou lze vybavit různé typy kuchyní. Úložný prostor tvoří 2 police kryté dveřmi s otevíráním vpravo. Korpus skříně a dvířka jsou vyrobené z laminované dřevotřískové desky o síle 18 mm, korpus šedý, výběr barevného odstínu dveří. Záda tvoří bílý sololak tl. 3 mm. Kuchyňská skříň, určená pro dolní část kuchyňské linky, je umístěná na nohách s rektifikací pro vyrovnání nerovností podlah. Kvalitní vnitřní kování a další doplňky. Zboží je dodávané v demontovaném stavu. Rozměry 30x77(+10)x54cm (Š x V x H).
Nutno dokoupit pracovní desku a sokl!
Hlavní výhody:
- kvalitní materiály, provedení
- dlouhá životnost
- rektifikace
- univerzální kuchyňský prvek
- korpus šedý
- výběr barevného provedení dveří
- snadná údržba
| Hmotnost s obalem | 23 kg |
|---|---|
| Záruka | 5 roky |
| Šířka skříně | 30 cm |
| Výška skříně | 72,4(+10) cm |
| Hloubka skříně | 54 cm |
| filtr - hloubka skříně | 51-65,9 |
| filtr - šířka skříně | 0-50,9 |
| Výška skříně - sdružený | 66-76,9 cm |


