Kuchyňská skříňka spodní široká s dveřmi 60 cm KUDD 60
Kuchyňská skříňka spodní široká s dveřmi KUDD 60
Kuchyňský nábytek do moderní domácnosti, restaurace a dalších stravovacích zařízení. Představujeme praktickou univerzální skříňku do různých typů kuchyní. Je konstruovaná jako spodní část kuchyňské linky. Korpus skříně a dvířka jsou zhotovené z laminované dřevotřískové desky v tloušťce 18 mm, korpus šedý, barevné varianty dveří v nabídce níže. Záda tvoří bílý sololak tl. 3 mm. Úložný prostor tvoří 2 široké police kryté dvoukřídlými dveřmi. Kuchyňská skříň je ustavená na nohách s rektifikací pro vyrovnání nerovností podlah. Kvalitní vnitřní kování a další doplňky. Zboží je dodávané v demontovaném stavu. Rozměry 60x72,4(+10)x54cm (Š x V x H).
Nutno dokoupit pracovní desku a sokl!
Hlavní výhody:
- kvalitní materiály, provedení
- dlouhá životnost
- rektifikace
- univerzální kuchyňský prvek
- korpus šedý
- výběr barevného provedení dveří
- snadná údržba
| Hmotnost s obalem | 31 kg |
|---|---|
| Záruka | 5 roky |
| Šířka skříně | 60 cm |
| Výška skříně | 72,4(+10) cm |
| Hloubka skříně | 54 cm |
| filtr - hloubka skříně | 51-65,9 |
| filtr - šířka skříně | 51-65,9 |
| Výška skříně - sdružený | 66-76,9 cm |


