Kuchyňská otevřená horní skříňka KUH 30
Kuchyňská otevřená horní skříňka KUH 30
Praktická univerzální skříňka do různých typů kuchyní. Vrchní skříňka je navržená s důrazem na kvalitu materiálů a jejich zpracování. Na výrobu úzké policové skříňky je použitá laminovaná dřevotřísková deska (LDT) v tloušťce 18 mm. Záda kuchyňské skříňky tvoří oboustranně laminovaná dřevotříska o síle 8 mm. Šedá barva. Umístění na stěnu je řešené závěsy s regulací. Aby se zásilka dostala bezpečně až do vaší kanceláře, dodáváme kuchyně demontované v několika bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod, který umožňuje snadnou a rychlou montáž.
Hlavní výhody:
- kvalitní materiály, provedení
- dlouhá životnost
- univerzální kuchyňský prvek
- snadná údržba
| Hmotnost s obalem | 12 kg |
|---|---|
| Záruka | 5 roky |
| Šířka skříně | 30 cm |
| Výška skříně | 60 cm |
| Hloubka skříně | 33 cm |
| filtr - hloubka skříně | 0-50,9 |
| filtr - šířka skříně | 0-50,9 |
| Výška skříně - sdružený | 51-65,9 cm |
