Kuchyňská horní skříňka s dvířky pravá KUHD 30 P
Kuchyňská horní skříňka s dvířky pravá KUHD 30 P
Funkční a moderní kuchyňská skříňka se velmi dobře uplatní v kuchyních v domácnostech, kancelářích, nákupních centrech, restauracích, atd. Je určená do vrchní části kuchyňské linky. Úzká policová skříňka je vyrobená z laminované dřevotřískové desky (LDT) v tloušťce 18 mm, záda kuchyňské skříňky tvoří oboustranně laminovaná dřevotříska o síle 8 mm. Dvířka s otevíráním vpravo k výběru v různých barevných odstínech, korpus vždy šedý. Kvalitní vnitřní kování a další doplňky. Vnitřní prostor vyplňuje úzká police. Umístění na stěnu je řešené závěsy s regulací. Aby se zásilka dostala bezpečně až do vaší kanceláře, dodáváme kuchyně demontované v několika bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod, který umožňuje snadnou a rychlou montáž.
Hlavní výhody:
- kvalitní materiály, provedení
- dlouhá životnost
- univerzální kuchyňský prvek
- korpus šedý
- volba barev dveří
- snadná údržba
| Hmotnost s obalem | 14 kg |
|---|---|
| Záruka | 5 roky |
| Šířka skříně | 30 cm |
| Výška skříně | 60 cm |
| Hloubka skříně | 35 cm |
| filtr - hloubka skříně | 0-50,9 |
| filtr - šířka skříně | 0-50,9 |
| Výška skříně - sdružený | 51-65,9 cm |



