Kuchyňská horní skříňka pro digestoř s dveřmi KUHD 60 D
Kuchyňská horní skříňka pro digestoř s dveřmi KUHD 60 D
Široká kuchyňská skříňka nalezne uplatnění v kuchyních různého typu, v domácnostech, kancelářích, restauracích, dalších stravovacích zařízeních atd. Je určená pro instalaci kuchyňské digestoře. Na výrobu horní závěsné skříňky je použitá laminovaná dřevotřísková deska (LDT) v tloušťce 18 mm, záda kuchyňské skříňky tvoří oboustranná LDT o síle 8 mm. Zadní strana skříňky je opatřená závěsy s regulací. Dvoukřídlá dvířka k dispozici v různých barevných odstínech, korpus vždy šedý. Kvalitní vnitřní kování a další doplňky. Aby se zásilka dostala bezpečně až do vaší kanceláře, dodáváme kuchyně demontované v několika bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod, který umožňuje snadnou a rychlou montáž.
Hlavní výhody:
- kvalitní materiály, provedení
- dlouhá životnost
- snadno kombinovatelný nábytek
- korpus šedý
- volba barev dveří
- snadná údržba
| Hmotnost s obalem | 14 kg |
|---|---|
| Záruka | 5 roky |
| Šířka skříně | 60 cm |
| Výška skříně | 37 cm |
| Hloubka skříně | 35 cm |
| filtr - hloubka skříně | 0-50,9 |
| filtr - šířka skříně | 51-65,9 |
| Výška skříně - sdružený | 21-50,9 cm |



