Kovová kartotéka A4 dvouzásuvková RGD 12 E
Kovová kartotéka A4 dvouzásuvková RGD 12 E
Kovová kartotéka A4 dvouzásuvková RGD 12 E o rozměrech 71x42x62cm (V x Š x H), vyroben z kvalitního ocelového plechu. Více
4 408 Kč
s DPH
Kovová kartotéka A4 dvouzásuvková RGD 12 E o rozměrech 71x42x62cm (V x Š x H), vyroben z kvalitního ocelového plechu. Více
Kovová kartotéka A4 dvouzásuvková RGD 12 E
Kovová kartotéka s centrálním uzamykáním všech zásuvek a pevnou konstrukcí poskytuje dostatečný prostor pro uložení dokumentů a jejich zabezpečení. Ocelový korpus má hladký povrch, upravený vypalovaným lakem v šedém odstínu. Kartotéka má vnitřek vyplněn 100% výsuvnými zásuvkami s nosností 40 kg. Teleskopické vedení s kuličkovými ložisky umožňuje snadnou a nehlučnou manipulaci. Zásuvky jsou opatřeny zábranami proti vypadnutí a převážení.
Hlavní výhody:
- přesné teleskopické vedení s kuličkovými ložisky
- ochrana před převržením a vypadnutím zásuvek
- záruka 2 roky
Parametry
| Hmotnost s obalem | 29 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 30 kg |
| Šířka výrobku | 42 cm |
| Výška výrobku | 71 cm |
| Hloubka výrobku | 62 cm |
| Objem | 0,2 m3 |
| Nosnost zásuvky | 40 kg |
