Konferenční židle židle Taurus PC ISO plastový sedák a opěrák
Konferenční židle židle Taurus PC ISO plastový sedák a opěrák
Jednací židle chromovaná, ocelový rám (profil ovál), s plastovým sedákem a opěrákem s možností výběru barevného provedení, stohovatelná (max. 10 kusů), nosnost 120 kg, záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody:
- výběr barvy sedáku a opěráku
- nosnost 120 kg
- stohovatelnost
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 40-44,9 cm |
| výška židle - filtr | 66-76,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 41-45,9 |
| šířka židle - filtr | 54-60,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 81 cm |
| Šířka židle | 55 cm |
| Hloubka židle | 55 cm |
| Výška sedáku | 46,5 cm |
| Šířka sedáku | 47,5 cm |
| Hloubka sedáku | 43 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 4 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 5 kg |
