Konferenční židle Taurus TC
Konferenční židle Taurus TC
Tradiční konferenční židle opatřená čalouněným sedákem a opěrákem s možnosti výběru potahových látek, sedák je ve spodní části opatřen plastovým krytem, ocelový(oválný profil) chromovaný rám židle, stohovatelnost 5 kusů, nosnost 120 kg, záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody:
- výběr potahových látek sedáku
- čalouněný sedák a opěrák
- chromovaný rám
- nosnost 120 kg
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 77-87,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 47-53,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 81 cm |
| Šířka židle | 53,5 cm |
| Hloubka židle | 55 cm |
| Výška sedáku | 46,5 cm |
| Šířka sedáku | 46,5 cm |
| Hloubka sedáku | 43 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 7,5 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 8,5 kg |
