Konferenční židle Taurus NET - síťovaný opěrák a čalouněný sedák
Konferenční židle Taurus NET - síťovaný opěrák a čalouněný sedák
Tradiční konferenční židle opatřená nově síťovaným opěradlem (černá síť na opěráku), čaloun na sedáku s možností výběru potahových látek, ocelový černě nebo šedě lakovaný rám, stohovatelnost 5 kusů, nosnost 120 kg, záruka 24 měsíců.
Hlavní výhody:
- výběr barvy rámu
- výběr potahových látek sedáku
- černá síť na opěráku
- nosnost 120 kg
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 77-87,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 47-53,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 81 cm |
| Šířka židle | 53,5 cm |
| Hloubka židle | 80 cm |
| Výška sedáku | 46,5 cm |
| Šířka sedáku | 47,5 cm |
| Hloubka sedáku | 80 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 5,1 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 6,1 kg |