Konferenční židle (křeslo) Spider
Konferenční židle (křeslo) Spider
Konferenční židle Spider s černou síťovinou na opěráku a čalouněným potahem na sedáku. Základní bezpříplatkový potah v láce Dora, ostatní potahy za příplatek. Ocelový rám černý, šedý nebo chromovaný, područky plastové a snadná stohovatelnost 5 kusů. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody:
- pohodlné konferenční sezení
- moderní materiály
- prodyšná síťovina
- stohovatelnost
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 40-44,9 cm |
| výška židle - filtr | 77-87,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 41-45,9 |
| šířka židle - filtr | 54-60,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 85,5 cm |
| Šířka židle | 56,5 cm |
| Hloubka židle | 58 cm |
| Výška sedáku | 46 cm |
| Šířka sedáku | 45 cm |
| Hloubka sedáku | 45,5 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 5,5 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 6,5 kg |



