Konferenční židle (křeslo) Calypso Meeting
Konferenční židle (křeslo) Calypso Meeting
Konferenční židle Calypso Meeting je vhodná k doplnění kolekce židlí Calypso a Calypso XL. Kvalitní konferenční židle Calypso Meeting s pevnou konstrukcí šedé barvy, čalouněným sedákem v černé barvě, síťovinou na opěráku a pevnými područky s plastovým loketníkem.
Hlavní výhody
- stabilní kostra
- prodyšná síťovina
- područky
- koncovky jako ochrana podlah
Parametry
| Hmotnost s obalem | 13,5 kg |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Výška židle | 97 cm |
| Šířka židle | 56 cm |
| Hloubka židle | 52 cm |
| Výška sedáku | 46 cm |
| Šířka sedáku | 46 cm |
| Hloubka sedáku | 48 cm |
| Výška opěráku | 50 cm |
| Hmotnost židle | 11 kg |
| Objem | 0,24 m3 |
| Nosnost židle | 120 kg |







