Konferenční židle 1920 Alex
Konferenční židle (křeslo) 1920 Alex
Moderní celočalouněná konferenční židle 1920 Alex má chromovaný ocelový rám a prošívané čalounění pro zvýraznění elegantního tvaru. Nosnost 120 kg.
Hlavní výhody
- moderní design
- celočalouněná
- ocelový rám
Parametry
| Záruka | 3 let |
|---|---|
| výška židle - filtr | 99-109,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 40-46,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 103 cm |
| Šířka židle | 46 cm |
| Hloubka židle | 40 cm |
| Výška sedáku | 47,5 cm |
| Šířka sedáku | 46 cm |
| Hloubka sedáku | 42 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Hmotnost židle | 8,52 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 9,5 kg |