Konferenční židle ISO plastová
Konferenční židle Iso plastová
Velmi žádaná konferenční židle Iso v jednoduchých liniích. Pracovní židle z odolného plastu, se stabilní 1,2 mm silnou svařovanou konstrukcí. Možnost doplnění praktického drátěného košíku pod sedák a spojky pro vytvoření pohodlného, vícemístného sezení. Stohovatelnost 8 ks židlí.
Hlavní výhody:
- jednoduchý čistý design
- praktický materiál plast
- plastové koncovky jako ochrana podlah
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 44-54,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 41-45,9 |
| šířka židle - filtr | 54-60,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 80 cm |
| Šířka židle | 54 cm |
| Hloubka židle | 44 cm |
| Výška sedáku | 45 cm |
| Šířka sedáku | 47 cm |
| Hloubka sedáku | 43 cm |
| Výška opěráku | 45-80 cm |
| Nosnost | 110 kg |
| Hmotnost židle | 9 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 10 kg |
