Konferenční sofa (sedačka) Mont Martre 102 čalouněné
Konferenční sofa (sedačka) Mont Martre 102 čalouněné
Elegantní celočalouněnou dvoumístnou konferenční sedačku Mont Martre 102 velmi dobře využijeme ve vstupních místnostech, halách, čekárnách, restauračních zařízeních, kavárnách, domácnostech. Pohodlné sofa tvoří pevná, stabilní dřevěná konstrukce s kvalitní, odolnou, polyuretanovou pěnou. Potahový materiál a barvu vybírejte z nabídky níže. Moderní, komfortní sofa je umístěné na kluzácích. Vzorovaný sedák je v nabídce pouze u látky Mirage. Nosnost sofa 120 kg/1 místo. K pohovce lze dokoupit také křeslo Mont Martre 100.
Hlavní výhody:
- dvoumístná
- univerzální využití
- kvalitní dřevěná konstrukce
- odolná vnitřní výplň
- různé druhy potahů a barev
Parametry
| Záruka | 3 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 80 a více cm |
| výška židle - filtr | 66-76,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 78 a více |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 75 cm |
| Šířka židle | 99 cm |
| Hloubka židle | 66 cm |
| Výška sedáku | 47 cm |
| Šířka sedáku | 98 cm |
| Hloubka sedáku | 49 cm |
| Nosnost | 240 kg |
| Hmotnost židle | 27,2 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 28 kg |