Konferenční křeslo SEANCE 090 BR-N1
Konferenční křeslo SEANCE 090 BR-N1
Konferenční kancelářská židle SEANCE 090 BR-N1 - konferenční židle stohovatelná, kostra ocelová čtyřnohá v barvě N1, N2 nebo N4 s černými područkami. Více
4 345 Kč
s DPH
Konferenční kancelářská židle SEANCE 090 BR-N1 - konferenční židle stohovatelná, kostra ocelová čtyřnohá v barvě N1, N2 nebo N4 s černými područkami. Více
Konferenční křeslo (židle) SEANCE 090 BR-N1
Konferenční židle stohovatelná, kostra ocelová čtyřnohá v barvě N1 černá, N2 šedá nebo N4 chrom s černými područkami, čalouněný sedák i opěrák, opěrák nízký.
Pro spojení židlí do řad musí být každá jednotlivá židle vybavená vestavěnými spojkami SR již z výroby, dodatečná montáž není možná.
Hlavní výhody:
- nízký opěrák
- židle stohovatelná
- čalouněný sedák a opěrák
Parametry
| Záruka | 5 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 40-44,9 cm |
| výška židle - filtr | 77-87,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 41-45,9 |
| šířka židle - filtr | 47-53,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 84 cm |
| Šířka židle | 59 cm |
| Hloubka židle | 58 cm |
| Výška sedáku | 44 cm |
| Šířka sedáku | 46 cm |
| Hloubka sedáku | 48 cm |
| Výška opěráku | 34 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 9 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 10 kg |
