Konferenční židle WENDY čalouněná
Konferenční židle Wendy čalouněná
Čalouněná, moderní, konferenční židle Wendy se stabilní svařovanou konstrukcí v barvě černé, chrom nebo RAL 9006 (stříbrná). Široký čalouněný sedák a opěrák s plastovými zády. Pracovní židle je stohovatelná (5 kusů), židle lze stavět do řad pomocí spojek. Možnost přidání celočalouněného opěráku, područek, pojízdných koleček.
Hlavní výhody:
- moderní design
- čalouněný, pohodlný sedák, opěrák
- odolná konstrukce
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 40-44,9 cm |
| výška židle - filtr | 77-87,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 41-45,9 |
| šířka židle - filtr | 47-53,9 |
| nosnost - filtr | 121-130,9 kg |
| Výška židle | 79 cm |
| Šířka židle | 53 cm |
| Hloubka židle | 55 cm |
| Výška sedáku | 44 cm |
| Šířka sedáku | 45 cm |
| Hloubka sedáku | 44 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hmotnost židle | 9 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 10 kg |
