Konferenční jednací židle Triton Net
Konferenční židle Triton Net
Stohovatelná jednací židle Triton Net s moderním designem, opěrák čalouněný samonosnou černou síťovinou, sedák čalouněný barvou látky dle výběru, svařovaná kovová konstrukce v šedé barvě. Židle je vertikálně stohovatelná.
Hlavní výhody:
- jednoduchý funkční vzhled
- samonosná síťovina na opěráku
- vertikální stohovatelnost
- barevná kombinace provedení opěráku a sedáku
Parametry
| Záruka | 3 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 40-44,9 cm |
| výška židle - filtr | 77-87,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 54-60,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 82 cm |
| Šířka židle | 54 cm |
| Výška sedáku | 46 cm |
| Šířka sedáku | 44 cm |
| Hloubka sedáku | 44 cm |
| Výška opěráku | 44 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 5 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 5,6 kg |
