Konferenční jednací židle (křeslo) Magic 2180/S čalouněná
Konferenční jednací židle (křeslo) Magix 2180/S čalouněná
Konferenční židle Magix 2180/S v moderních, čistých liniích se velmi dobře uplatňuje v jednacích, zasedacích místnostech, vstupních chodbách, čekacích interiérech, halách apod. Elegantní zasedací křeslo je vybavené ocelovým chromovaným rámem ližinového typu, součástí kostry jsou loketní područky s vrchní výztuží. Spodní část rámu je opatřená plastovými krytkami. Pohodlný sedák a opěrák je čalouněný v několika potahových materiálech. Spolu s barvou vybírejte z nabídky. Pracovní židle je stohovatelná (3 kusy).
Hlavní výhody:
- pružná ocelová kostra
- loketní područky
- ochrana podlah
- pohodlný sedák, opěrák
- výběr potahového materiálu
- stohovatelnost
Parametry
| Záruka | 3 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 77-87,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 47-53,9 |
| nosnost - filtr | 121-130,9 kg |
| Výška židle | 84 cm |
| Šířka židle | 56,5 cm |
| Hloubka židle | 58 cm |
| Výška sedáku | 47 cm |
| Šířka sedáku | 49 cm |
| Hloubka sedáku | 54 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hmotnost židle | 8,2 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 9,2 kg |