Kombinovaná kartotéka A4 čtyřzásuvková RGD 14 CE
Kombinovaná kartotéka A4 čtyřzásuvková RGD 14 CE
Praktická kartotéka s pevnou konstrukcí je opatřená centrálním zamykáním zásuvek. Kvalitní ocel, ze které je kartotéka vyrobena, byla následně upravena šedým vypalovaným lakem, vrchní deska a čela zásuvek jsou laminované. Chod zásuvek, které jsou 100% výsuvné s nosností 40 kg, je snadný a tichý díky přesnému teleskopickému vedení s kuličkovými ložisky. Kartotéka disponuje ochranným systémem proti vypadnutí a převážení zásuvek.
Hlavní výhody:
- kvalitní ocelová konstrukce
- dlouhá životnost
- atraktivní kombinace ocel a lamino
- 100% výsuvné zásuvky
- ochrana před vypadnutím zásuvek
Parametry
| Hmotnost s obalem | 59 kg |
|---|---|
| Záruka | 2 roky |
| Hmotnost | 55,50 kg |
| Šířka výrobku | 41,6 cm |
| Výška výrobku | 134,5 cm |
| Hloubka výrobku | 64 cm |
| Objem | 0,34 m3 |
| Nosnost zásuvky | 40 kg |



