Kancelářské manažerské kožené křeslo (židle) Glory PD
Kancelářské manažerské kožené křeslo (židle) Glory PD
Kancelářské manažerské kožené křeslo (židle) Glory PD
Top manažerské křeslo Glory PD nejvyšší kvality. Nezaměnitelný design a skvělá ergonomie křesla vyjádří ve vašem interiéru váš úspěch a smysl pro kvalitu práce. Možnost čalounění perforovanou kůži té nejvyšší kvality (uveďte do poznámky). Boky a záda čalouněny kůží. Dřevěné područky jsou z bukového dřeva. Spojení přírodní kůže a bukového dřeva vyjadřuje krásu a dokonalost přírody. Křeslo je polohovací pomocí kvalitní houpací mechaniky s vícenásobnou aretací a váhovou regulací. Houpací mechanika s blokací v pěti pozicích. Plynový píst. Kovový kříž zakrytovaný bukovým dřevem. Kolečka na tvrdé i měkké podlahy. Křeslo precizního řemeslného zpracování, ručně čalouněné. Díky jeho kvalitě je na křeslo poskytována záruka 10 let. Moření dle vzorníku, nebo dle přání zákazníka. Nosnost křesla 150 kg.
Hlavní výhody:
- ručně čalounická práce
- precizní řemeslné zpracování
- nezaměnitelný design
- přírodní kůže
- bukové dřevo
- záruka 10 let
| Záruka | 10 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 55-59,9 cm |
| výška židle - filtr | 132-142,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 131 a více kg |
| Výška židle | 131-141 cm |
| Šířka židle | 63 cm |
| Hloubka židle | 73 cm |
| Výška sedáku | 50-60 cm |
| Šířka sedáku | 60 cm |
| Hloubka sedáku | 70 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Hmotnost židle | 25 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 26 kg |