Kancelářské manažerské kožené křeslo (židle) Glory PCR - sleva nebo dárek.
Kancelářské manažerské kožené křeslo (židle) Glory PCR - sleva nebo dárek.
Kancelářské manažerské kožené křeslo (židle) Glory PCR
Top manažerské křeslo Glory PCR nejvyšší kvality. Nezaměnitelný design a skvělá ergonomie křesla vyjádří ve vašem interiéru váš úspěch a smysl pro kvalitu práce. Možnost čalounění perforovanou kůží té nejvyšší kvality (uveďte do poznámky). Boky a záda čalouněny kůží. Budete se cítit jako v sedačce vašeho luxusního automobilu nebo jachty. Leštěný hliník dodává křeslu punc exkluzivity. Křeslo je polohovací pomocí kvalitní houpací mechaniky s vícenásobnou aretací a váhovou regulací. Houpací mechanika s blokací v pěti pozicích. Plynový píst. Leštěný hliníkový kříž. Kolečka na tvrdé i měkké podlahy. Křeslo precizního řemeslného zpracování, ručně čalouněné. Díky jeho kvalitě je na křeslo poskytována záruka 10 let. Nosnost křesla 150 kg. Šíře sedáku 51 cm, šířka křesla vč. područek 61 cm.
Hlavní výhody:
- ručně čalounická práce
- precizní řemeslné zpracování
- nezaměnitelný design
- přírodní kůže
- leštěný hliník
- záruka 10 let
| Záruka | 5 let |
|---|---|
| výška židle - filtr | 121-131,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 131 a více kg |
| Výška židle | 121-129 cm |
| Šířka židle | 61 cm |
| Výška sedáku | 47-55 cm |
| Hloubka sedáku | 48 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Hmotnost židle | 22,5 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 24 kg |