Kancelářské křeslo (židle) Tennessee
Kancelářské křeslo (židle) Tennessee
Oblíbené kancelářské křeslo Tennessee je navržené pro běžné pracovní účely v kanceláři i domácí pracovně. Široký sedák a vysoký opěrák je anatomicky tvarovaný. Sedák je čalouněný v černé látce, opěrák tvoří vzdušná černá síťovina, horní část v černé kožence. Součástí kolečkové, otočné židle jsou praktické plastové područky a bederní opěrka. Houpací křeslová mechanika umožňuje nastavení síly protiváhy. Spodní část otočné židle tvoří chromovaný kříž s pojezdovými kolečky pro měkké kobercové podlahy. Nosnost židle 120 kg.
Hlavní výhody:
- anatomické tvary
- vysoká opora zad
- praktické područky, bederní opěrka
- pětiramenný kříž
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 110-120,9 cm |
| šířka židle - filtr | 54-60,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 108-120 cm |
| Šířka židle | 61 cm |
| Hloubka židle | 67 cm |
| Výška sedáku | 49-58 cm |
| Šířka sedáku | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 50 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 13 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 14 kg |
