Kancelářské křeslo (židle) SIRIUS
Kancelářské křeslo (židle) SIRIUS MESH NEO
Kancelářské křeslo SIRIUS má velmi komfortní ovládání funkcí sedáku a synchronního mechanismu s 3 polohami blokace, výškové a hloubkové nastavení sedáku je v této třídě samozřejmostí, nastavení síly protiváhy dle váhy sedícího, sedák a opěrák jsou čalouněny samonosnou síťovinou, která může být ve dvou barevných provedeních. Flexibilní bederní opěrka, nastavení polohy a úhlu náklonu hlavové opěrky, výškově stavitelné područky s možností nejen posuvu, ale i rotace horní části. Hliníkový kříž, univerzální kolečka pro tvrdou i měkkou podlahu.
Toto křeslo splní vaše nejnáročnější očekávání. Velice pohledný, futuristický a funkční design vás bude velmi dobře reprezentovat.
Hlavní výhody:
- synchronní mechanismus
- nastavení výšky a hloubky sedáku
- nastavení výšky opěráku
- nastavení síly protiváhy podle své hmotnosti
- univerzální kolečka na tvrdou i měkkou podlahu
- hliníkový kříž
| Záruka | 3 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 50-54,9 cm |
| výška židle - filtr | 110-120,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 121-130,9 kg |
| Výška židle | 116-125 cm |
| Šířka židle | 68 cm |
| Výška sedáku | 45-54 cm |
| Šířka sedáku | 52 cm |
| Hloubka sedáku | 50-56 cm |
| Výška opěráku | 58-64 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hmotnost židle | 23,1 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 28 kg |