Kancelářské křeslo (židle) Nursy
Kancelářské křeslo (židle) Nursy
Pevná otočná židle s tvarovaným opěrákem a ergonomicky tvarovaným sedákem. Prověřená a bezproblémová židle. Nosnost: 120 kg. Více
5 963 Kč
s DPH
Pevná otočná židle s tvarovaným opěrákem a ergonomicky tvarovaným sedákem. Prověřená a bezproblémová židle. Nosnost: 120 kg. Více
Kancelářské křeslo (židle) Nursy
Pevná otočná židle s tvarovaným opěrákem a ergonomicky tvarovaným sedákem. Prověřená a bezproblémová židle. Tvarovaný opěrák, pevné područky, houpací mechanismus s blokací v základní poloze, chromový kříž, univerzální kolečka Ø 60mm, čalounění Mecamed nebo Pacific - barvy dle aktuálních vzorníků, dodání v demontu v kartonu 61x59x29 cm.
Hlavní výhody:
- nosnost: 120 kg
- záruka: 24 měsíců
- barva plastu: černá
- hloubka sedáku: 44 cm
- výška židle: 101 - 114 cm
- výška sedáku: 51 - 64 cm
- výška opěráku: 53 cm
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 110-120,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 60-69,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 101-114 cm |
| Šířka židle | 66 cm |
| Hloubka židle | 64 cm |
| Výška sedáku | 51-64 cm |
| Hloubka sedáku | 44 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 15 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 16,5 kg |


