Kancelářské křeslo (židle) LOTUS černo-šedé
Kancelářské křeslo (židle) LOTUS černo-šedé
Manažerské křeslo, opěrák čalouněný v černo-šedé kožence, sedák čalouněný v černo-šedé kožence, houpací mechanismus s aretací v přední poloze a váhovou regulací, plynový píst, plastový kříž, plastové područky s čalouněnými podloketkami. Vhodné pro kancelářské a konferenční místnosti.
Hlavní výhody:
- precizní řemeslné zpracování
- nezaměnitelný design
- koženka
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 121-131,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 0-90,9 kg |
| Výška židle | 115-125 cm |
| Šířka židle | 63 cm |
| Hloubka židle | 46 cm |
| Výška sedáku | 46-56 cm |
| Šířka sedáku | 47 cm |
| Hloubka sedáku | 46 cm |
| Nosnost | 90 kg |
| Hmotnost židle | 18 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 21 kg |