Kancelářské křeslo (židle) Kent Šéf
Kancelářské křeslo (židle) Kent Šéf
Kancelářské křeslo (židle) Kent Šéf
Kancelářská židle ALBA Kent ŠÉF s područkami je moderní židle s nosností 160 kg! Je určena všem, kteří potřebují kvalitní židli do ordinace pro práci například na PC. Předností židle je široký a pohodlný sedák a opěradlo, které je výškově nastavitelné systémem up-down v několika polohách. Bohaté polstrování vám poskytne pohodlné sezení na dlouhé hodiny. Pro výplň je použita pěna s vysokou odolností proti slehnutí. Dále nabízí kvalitní výškově stavitelné područky s měkkou dotykovou plochou. Židle ALBA Kent ŠÉF s mnoha funkcemi je osazena synchronním mechanismem, který umožňuje nastavení protitlaku opěradla a volbu relaxační polohy / volbu houpání / nebo možnost nastavení volby sklonu opěradla. Tento pohyb reguluje nastavení přítlaku v závislosti na váze uživatele – velký plastový šroub umístěný pod sedákem. Je použitý kvalitní píst, černý kříž má velká pogumovaná kolečka o průměru 65 mm pro měkké podlahy. Kvalitní kancelářská židle je ideální do kanceláří firem, ordinací lékařů i domácích pracoven.
Hlavní výhody:
- výběr typu mechanik (E-synchro a T-synchro)
- kvalitní potahové látky k výběru
- nosnost 160 kg
- výběr doplňků (područky, kolečka, kříže)
- Loop nylonový kříž s kolečky
| Záruka | 5 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 50-54,9 cm |
| výška židle - filtr | 110-120,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 131 a více kg |
| Výška židle | 101-114 cm |
| Šířka židle | 68 cm |
| Hloubka židle | 68 cm |
| Výška sedáku | 40-53 cm |
| Šířka sedáku | 51 cm |
| Hloubka sedáku | 47 cm |
| Nosnost | 160 kg |
| Hmotnost židle | 16 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 17 kg |