Kancelářské křeslo (židle) HARMONY PURE 852
Kancelářské křeslo (židle) HARMONY PURE 852
Kancelářské křeslo HARMONY PURE 852 - křeslo střední, korpus vypěněný studenou pěnou s kovovou výztuhou, mechanika houpací H, RA nebo pevná PRA Více
12 406 Kč
s DPH
Kancelářské křeslo HARMONY PURE 852 - křeslo střední, korpus vypěněný studenou pěnou s kovovou výztuhou, mechanika houpací H, RA nebo pevná PRA Více
Kancelářské křeslo HARMONY PURE 852
Luxusní kancelářské křeslo HARMONY PURE zaujme svým moderně řešeným designem, který zaujme především svým korpusem. Korpus křesla je vypěněný studenou pěnou s kovovou výztuhou a je čalouněn v látce nebo v kůži. Skvěle ho doplňují kovové područky. Model má v základní nabídce černý nylonový kříž s černými kolečky.
Hlavní výhody:
- křeslo střední
- korpus vypěněný studenou pěnou s kovovou výztuhou
Parametry
| Záruka | 5 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 55-59,9 cm |
| výška židle - filtr | 110-120,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 103-114 cm |
| Šířka židle | 66 cm |
| Hloubka židle | 66 cm |
| Výška sedáku | 42-53 cm |
| Šířka sedáku | 51 cm |
| Hloubka sedáku | 48 cm |
| Výška opěráku | 60 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 20 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 21 kg |
