Kancelářské křeslo (židle) HARMONY PURE 850-H
Kancelářské křeslo (židle) HARMONY PURE 850-H
Kancelářské křeslo HARMONY PURE 850-H, křeslo vysoké, korpus vypěněný studenou pěnou s kovovou výztuhou, mechanika houpací H. Více
12 901 Kč
s DPH
Kancelářské křeslo HARMONY PURE 850-H, křeslo vysoké, korpus vypěněný studenou pěnou s kovovou výztuhou, mechanika houpací H. Více
Kancelářské křeslo (židle) HARMONY 850-H
Kancelářské křeslo Harmony Pure 850-H, vysoký opěrák, korpus vypěněný studenou pěnou s kovovou výztuhou, čalouněný sedák i zádová opěrka, mechanika houpací H, kříž nylon černý, kolečka velká.
Cena bez područek.
Hlavní výhody:
- vysoký opěrák
- pěnová kovová výztuha
- mechanika houpací H
Parametry
| Záruka | 5 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 60-64,9 cm |
| výška židle - filtr | 121-131,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 123-134 cm |
| Šířka židle | 66 cm |
| Hloubka židle | 68 cm |
| Výška sedáku | 42-53 cm |
| Šířka sedáku | 51 cm |
| Hloubka sedáku | 48 cm |
| Výška opěráku | 80 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 22 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 23 kg |
