Kancelářské křeslo (židle) Halia Mesh SP
Kancelářské křeslo (židle) Halia Mesh SP
Kancelářská židle Halia Mesh SP, vhodná pro dlouhé sezení, opěrák z prodyšné síťoviny. Synchronní mechanika se 4 polohami blokace, nastavení protiváhy opěráku židle, opěrka hlavy. Více
6 686 Kč
s DPH
Kancelářská židle Halia Mesh SP, vhodná pro dlouhé sezení, opěrák z prodyšné síťoviny. Synchronní mechanika se 4 polohami blokace, nastavení protiváhy opěráku židle, opěrka hlavy. Více
Kancelářské křeslo (židle) Halia Mesh SP
Kancelářská židle Halia Mesh SP je kvalitní židle s širokými možnostmi nastavení všech sedacích i opěrných ploch, nastavení výšky sedáku, výškově stavitelná bederní opěrka se studenou pěnovou opěrkou uvnitř. Synchronní mechanika se 4 polohami blokace a s možností nastavení síly protiváhy, výškově nastavitelné područky. Disponuje univerzálními kolečky pro tvrdou podlahu i koberec. Výškově stavitelná hlavová opěrka s možností náklonu, hliníkový kříž.
Hlavní výhody:
- synchronní mechanika se 4 polohami blokace
- nastavení výšky sedáku
- nastavení síly protiváhy podle své hmotnosti
- univerzální kolečka
- výškově stavitelná bederní opěrka
- hliníkový kříž
- výškově stavitelná hlavová opěrka s možností náklonu
Parametry
| Záruka | 3 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 50-54,9 cm |
| výška židle - filtr | 110-120,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 114-123 cm |
| Šířka židle | 66 cm |
| Výška sedáku | 45-54 cm |
| Šířka sedáku | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 50 cm |
| Výška opěráku | 57 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 17 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 19,6 kg |
