Kancelářské křeslo (židle) Game ŠÉF VIP
Kancelářské křeslo (židle) Game ŠÉF VIP
Kancelářské křeslo (židle) Game ŠÉF VIP
Židle do kanceláře s prodyšným vysokým opěrákem s aretací a volitelnou hlavovou opěrkou která je rovněž potažená sítí. Židle stojí na nylonovém černém kříži osazeném kolečky na koberce. Chcete-li židli používat na tvrdých podlahových krytinách jako je lino, PVC, plovoucí podlaha apod. zvolte z parametrů položky kolečka určená na tvrdé podlahy. Pohodlný sedák z injektované pěny čalouněný k výběru z několika druhu látek. Sedák je prošitý čímž zajišťuje větší odolnost vůči poškození. Židli je možno doplnit o područky, podhlavník, ramínko na šaty a o Loop leštěný kříž. K výběru jsou také tři křeslové mechaniky.
Hlavní výhody:
- prodyšný síťovaný opěrák s aretací
- prošitý čalouněný sedák
- nosnost 150 kg
- možnost područek a jiných doplňků
- výběr křeslových mechanik
- výběr druhu a barvy látek
| Záruka | 5 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 110-120,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 131 a více kg |
| Výška židle | 106-119 cm |
| Šířka židle | 64 cm |
| Hloubka židle | 64 cm |
| Výška sedáku | 44-55 cm |
| Šířka sedáku | 49 cm |
| Hloubka sedáku | 46 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Hmotnost židle | 16 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 17,3 kg |