Kancelářské křeslo (židle) Gala NET 1580 SYN SL
Kancelářské křeslo (židle) Gala Net 1580 SYN SL (GREY)
Kancelářské křeslo Gala Net 1580 SYN SL (GREY) je navržené pro praktické využití v domácích i pracovních interiérech. Pracovní židli tvoří široký prošívaný sedák s čalouněním ze studené pěny a vysoký opěrák s černou nebo šedou prodyšnou síťovinou GREY. Opěrák je zpevněný bederní výztuhou. Synchronní mechanismus s čtyřnásobnou areatací, automatickým nastavením síly protiváhy a nastavením hloubky sedáku. Pětiramenná podnož s odolnými pojezdovými kolečky z nylonu. Volitelné područky.
Hlavní výhody:
- synchronní mechanika
- kombinace čalounění, síťovina
- mobilita
- volitelné parametry
- nosnost 150 kg
Parametry
| Záruka | 5 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 50-54,9 cm |
| výška židle - filtr | 99-109,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 121-130,9 kg |
| Výška židle | 98-108 cm |
| Šířka židle | 62 cm |
| Hloubka židle | 64 cm |
| Výška sedáku | 44,5-53 cm |
| Šířka sedáku | 50,5 cm |
| Hloubka sedáku | 46,5 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hmotnost židle | 14,8 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 15,8 kg |