Kancelářské křeslo (židle)Ego White
Kancelářské křeslo (židle)Ego White
Kancelářské křeslo (židle) Ego White
Model, u kterého můžete sledovat perfektní propojení moderního designu, kvality, funkčnosti, komfortu, ergonomie a jedinečných užitných vlastností. Díky kontrastu bílého plastu a černého čalounění bude tento model ozdobou každého interiéru. Plastové části v bílé barvě, výškově nastavitelný záhlavník, vysoký síťovaný opěrák, 4D nastavitelné područky s polyuretanovými krytkami, integrovaný synchronní mechanismus DONATI s vícebodovou aretací, hloubkové nastavení sedáku, aluminiový kříž, univerzální kolečka Ø 60mm, barevné provedení: černá, možnost přečalounění sedáku dle aktuálních vzorníků, dodání v demontu v kartonu 71x74x51 cm, váha židle 22 kg.
Hlavní výhody:
- nosnost: 140 kg
- záruka: 60 měsíců
- barva plastu: bílá
- hloubka sedáku: 48 cm
- výška židle: 125 - 140 cm
- výška sedáku: 47 - 54 cm
- výška opěráku: 82 - 88 cm
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 132-142,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 131 a více kg |
| Výška židle | 125-140 cm |
| Šířka židle | 67 cm |
| Hloubka židle | 67 cm |
| Výška sedáku | 47-54 cm |
| Hloubka sedáku | 48 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 22 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 23,3 kg |



