Kancelářské křeslo (židle) 1140 ASYN - čalouněná
Kancelářské křeslo (židle) 1140 ASYN čalouněné
Kancelářská židle 1140 ASYN je navržená v klasickém, pohodlném designu pro pracovní i odpočinkové aktivity. Dotykové části jsou anatomicky tvarované, čalouněné v různých potahových materiálech a barvách. Křeslový mechanismus je asynchronní a umožňuje nezávislé nastavení úhlu sedáku a opěráku. Výška středně vysokého opěráku je ovládána systémem up-down. Kolečková pracovní židle je vybavená stabilním nylonovým křížem a kolečky pro koberec. K doplnění praktické područky.
Hlavní výhody:
- ergonomické tvary
- výběr potahového materiálu
- plastové krytí opěráku
- snadné ovládání
- stabilní pětiramenný kříž
- mobilita
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 110-120,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 94-114,5 cm |
| Šířka židle | 62 cm |
| Hloubka židle | 62 cm |
| Výška sedáku | 41-55 cm |
| Šířka sedáku | 46 cm |
| Hloubka sedáku | 44 cm |
| Nosnost | 120 kg (kříž nylon), 130 kg (kříž chrom) kg |
| Hmotnost židle | 11,5 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 12,5 kg |