Kancelářské křeslo SR 135 SIRIO black
Kancelářské křeslo SR 135 SIRIO black
Kancelářské křeslo Sirio je vybaveno základním houpacím mechanismem, který umožňuje blokaci v základní poloze. Křeslo dodáváno s nylonovými černými područkami s čalouněnými krytkami. Křeslo čalouněno v látce MESH. V níže uvedené nabídce volte barevné provedení. Křeslo stojí na nylonové podnoži s černým pětiramenným křížem. Nosnost křesla 120 kg.
Hlavní výhody:
- kancelářské křeslo čalouněné ve vrstveném meshi
- houpací mechanismus s aretací v základní poloze a nastavením protitlaku opěráku
- pevné područky s čalouněnými krytkami
- kříž nylon černý
- kolečka Ø 50 mm
- nosnost 120 kg
Parametry
| Záruka | 2 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 55-59,9 cm |
| výška židle - filtr | 110-120,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 36-40,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 104-113 cm |
| Šířka židle | 65 cm |
| Hloubka židle | 65 cm |
| Výška sedáku | 39-48 cm |
| Šířka sedáku | 59 cm |
| Hloubka sedáku | 52 cm |
| Výška opěráku | 65 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 23 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 24 kg |