Kancelářská židle Web OMEGA 405 - SYS-SLEVA NEBO DÁREK A DOPRAVA ZDARVA
Kancelářská židle Web OMEGA 405 - SYS
Elegance, zdravé sezení a času nepodléhající odlehčený a štíhlý design s charakteristickou linií. To vše je zakomponováno do každé židle WEB. Přesto, že Web oplývá množstvím technických funkcí, je ovládání židle přirozené a jednoduché. Design Webu, množství modelů této řady a dokonalá ergonomie židle jsou potenciálem, který dává předpoklad, že židle Web po dlouhou dobu nezestárne v žádném interiéru či jejímu uživateli.
Kvalitní český výrobek!
Na výběr ze tří typů synchronních mechanik:
- SYQ - s bočním rychlonastavením tuhosti odporu opěráku, 5x aretace
- SYS - s bočním nastavením tuhosti odporu opěráku, 5x aretace
- SY - s nastavením tuhosti odporu pod sedákem, 5x aretace
Hlavní výhody:
- vysoký opěrák čalouněný samonosnou síťovinou RIB
- synchronní mechanika
- plynový píst
- kříž nylon černý
- kolečka 60 mm
| Záruka | 5 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 99-109,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 69-77,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 104-115 cm |
| Šířka židle | 69 cm |
| Hloubka židle | 59 cm |
| Výška sedáku | 45-55 cm |
| Šířka sedáku | 46 cm |
| Hloubka sedáku | 46-52 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 18 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 19 kg |

