Kancelářská židle s podhlavníkem THEMIS SP
Kancelářská židle s podhlavníkem THEMIS SP
Kancelářská židle Themis SP podporuje moderní způsob zdravého sezení v kvalitním propracovaném designu. Kancelářská židle Themis SP zaujme nejen svým kvalitním zpracováním v moderním provedení, ale zejména svou podporou pro zdravé ergonomické sezení. Tato židle má synchronní mechanismus, který umožňuje správné podepření nohou nezbytné pro ergonomický sed a rovněž zajišťuje dostatečnou stabilitu celé židle. Kancelářská židle Themis vyniká především automatickým nastavením síly protiváhy podle hmotnosti uživatele. lze nastavit samostatně. Automatické nastavení síly protiváhy sedáku podle hmotnosti zabrání nečekanému zhoupnutí. Samozřejmostí je i ergonomická fixní bederní opěrka podporující zdravé sezení. V základní výbavě je obsažen pár nastavitelných područek. Tato židle vyniká svým kvalitě zpracovaným designem. Opěrná část kancelářské židle Themis je vyrobena ze samonosné síťoviny umožňující celodenní aretaci zad. Čalounění sedáku je provedeno kvalitními látkami v zajímavých barevných provedeních. K základní variantě jsou dodávána kolečka s měkčeným povrchem. Měkčený povrch koleček umožňuje použití jak na tvrdé podlahy, tak i na kobercové krytiny. Kancelářská židle Themis může tvořit kombinaci s jednacími židlemi Themis meeting a to zejména díky stejnému designovému i materiálovému provedení.
Hlavní výhody:
- synchronní mechanismus se 4 polohami blokace
- nastavení výšky sedáku
- studená pěna uvnitř sedáku a samonosná síťovina na opěráku
- flexibilní bederní opěrka
- výškově stavitelná hlavová opěrka s možností náklonu
- výškově stavitelné područky s měkčenou horní plochou
- automatické nastavení síly protiváhy podle hmotnosti uživatele
- univerzální kolečka pro tvrdou podlahu i koberec
- 3 roky záruka
| Záruka | 3 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 55-59,9 cm |
| výška židle - filtr | 121-131,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 114-123 cm |
| Šířka židle | 67 cm |
| Hloubka židle | 67 cm |
| Výška sedáku | 45-54 cm |
| Šířka sedáku | 53 cm |
| Hloubka sedáku | 51 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 17 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 22,3 kg |




