Kancelářská židle s podhlavníkem Merope SP - SLEVA nebo DÁREK a DOPRAVA ZDARMA
Kancelářská židle s podhlavníkem Merope SP - SLEVA nebo DÁREK a DOPRAVA ZDARMA
Kancelářská židle s podhlavníkem Merope SP
Kancelářská židle MEROPE s podhlavníkem přináší mnoho funkcí přispívajících ke zdravému a pohodlnému sezení a současně také kvalitní designově nadčasové zpracování. Stabilita a ergonomie je zajištěna synchronním mechanismem, kterým měníte polohu sedáku a opěráku zároveň. Sedák i opěrák můžete zafixovat ve 4 polohách. Komfortním nastavením síly protiváhy podle své hmotnosti zabezpečíte opěrák proti nechtěnému zhoupnutí. Výšku a hloubku sedáku přizpůsobíte své postavě přímo na míru, a zajistíte tím správné podepření nohou. Ergonomická aktivní opěrka podporuje způsob zdravého sezení. Výškově nastavitelná bederní opěrka podporuje způsob zdravého sezení. Pro větší pohodlí si můžete přizpůsobit výšku i úhel hlavové opěrky. Dle potřeby si nastavíte výšku, hloubku, úhel a posun do stran područek. Záda židle čalouněná samonosnou síťovinou zajišťují celodenní větrání zad. Kolečka s měkčeným povrchem umožňují použití na tvrdé podlaze i kobercové krytině. Nosnost: 135 kg. Záruka: 3 roky
Hlavní výhody:
- stabilita a ergonomie je zajištěna synchronním mechanismem, kterým měníte polohu sedáku a opěráku zároveň
- sedák i opěrák můžete zafixovat ve 4 polohách
- komfortním nastavením síly protiváhy podle své hmotnosti zabezpečíte opěrák proti nechtěnému zhoupnutí
- výšku a hloubku sedáku přizpůsobíte své postavě přímo na míru, a zajistíte tím správné podepření nohou
- ergonomická aktivní opěrka podporuje způsob zdravého sezení
- výškově nastavitelná bederní opěrka podporuje způsob zdravého sezení
- pro větší pohodlí si můžete přizpůsobit výšku i úhel hlavové opěrky
- dle potřeby si nastavíte výšku, hloubku, úhel a posun do stran područek
- záda židle čalouněná samonosnou síťovinou zajišťují celodenní větrání zad
- kolečka s měkčeným povrchem umožňují použití na tvrdé podlaze i kobercové krytině
- nosnost: 135 kg
- záruka: 3 roky
| Záruka | 3 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 50-54,9 cm |
| výška židle - filtr | 121-131,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 131 a více kg |
| Výška židle | 109-130,5 cm |
| Šířka židle | 66 cm |
| Hloubka židle | 72 cm |
| Výška sedáku | 43-52 cm |
| Šířka sedáku | 51,5 cm |
| Hloubka sedáku | 50-56 cm |
| Nosnost | 135 kg |
| Hmotnost židle | 23 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 27 kg |






