Kancelářská židle s podhlavníkem Lacerta
Kancelářská židle s podhlavníkem Lacerta
Kancelářská židle Lacerta nabízí kvalitní zpracování, nadčasový design a mnoho funkcí podporujících zdravé a pohodlné sezení. Stabilita a ergonomie je zajištěna synchronním mechanismem, kterým měníte polohu sedáku a opěráku zároveň. Sedák a opěrák můžete zafixovat ve 4 polohách. Komfortním nastavením síly protiváhy podle své hmotnosti zabezpečíte opěrák proti nečekanému zhoupnutí. Výšku a hloubku sedáku přizpůsobíte své postavě přímo na míru, a zajistíte tím správné podepření nohou. Židle čalouněná samonosnou síťovinou zajišťující celodenní větrání zad. Ergonomická aktivní opěrka zad podporuje zdravý způsob sezení. Výškově nastavitelná bederní opěrka podporuje způsob zdravého sezení. Pro větší pohodlí si můžete přizpůsobit výšku i úhel hlavové opěrky. Podle potřeby si nastavíte výšku, hloubku, úhel a posun do stran područek. Kolečka s měkčeným povrchem umožňují použití na tvrdé podlaze i kobercové krytině. Nosnost židle 150 kg. 3 roky záruka.
Hlavní výhody:
- certifikát státní zkušebny o shodě s ČSN EN 1335–1:2000 a ČSN EN 1335–2:2009
- stabilita a ergonomie je zajištěna synchronním mechanismem, kterým měníte polohu sedáku a opěráku zároveň
- sedák a opěrák můžete zafixovat ve 4 polohách
- komfortním nastavením síly protiváhy podle své hmotnosti zabezpečíte opěrák proti nečekanému zhoupnutí
- výšku a hloubku sedáku přizpůsobíte své postavě přímo na míru, a zajistíte tím správné podepření nohou
- židle čalouněná samonosnou síťovinou zajišťující celodenní větrání zad
- ergonomická aktivní opěrka zad podporuje zdravý způsob sezení
- výškově nastavitelná bederní opěrka podporuje způsob zdravého sezení
- pro větší pohodlí si můžete přizpůsobit výšku i úhel hlavové opěrky
- podle potřeby si nastavíte výšku, hloubku, úhel a posun do stran područek
- kolečka s měkčeným povrchem umožňují použití na tvrdé podlaze i kobercové krytině
- nosnost židle 150 kg
- 3 roky záruka
| Záruka | 3 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 121-131,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 69-77,9 |
| nosnost - filtr | 131 a více kg |
| Výška židle | 116-129 cm |
| Šířka židle | 72 cm |
| Hloubka židle | 72 cm |
| Výška sedáku | 47,5-56,5 cm |
| Šířka sedáku | 49,5 cm |
| Hloubka sedáku | 51 cm |
| Nosnost | 150 kg |
| Hmotnost židle | 25 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 32 kg |







