Kancelářská židle Lyra 235 SYS
Kancelářská židle Lyra 235 SYS
Praktická, velmi žádaná, kancelářská, pracovní židle Lyra 235 SYS je vybavená ergonomickým, širokým sedákem a opěrákem. Kvalitní čalounění vybírejte z nabídky níže. Křeslo je umístěné na pevné nylonové podnoži, barva černá, s kolečky. Kvalitní synchronní mechanika židle SYS umožňuje nastavení výšky sedáku a opěráku (UP-DOWN), přítlaku opěráku vůči zádům, blokaci v 5 polohách. Individuální nastavení podle váhy sedícího. Dvoupákový systém ovládání mechaniky. K doplnění bederní podložka, područky.
Hlavní výhody:
- výhodný poměr cena, kvalita
- jednoduché ovládání
- ergonomické sezení
Parametry
| Záruka | 5 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 45-49,9 cm |
| výška židle - filtr | 99-109,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 41-45,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 96-114 cm |
| Šířka židle | 67 cm |
| Hloubka židle | 52 cm |
| Výška sedáku | 43-54 cm |
| Šířka sedáku | 47 cm |
| Hloubka sedáku | 42-48 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 16,5 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 18 kg |

