Kancelářská židle křeslo Merens
Kancelářská židle (křeslo) Merens BP
Kancelářské křeslo Merens BP je navrženo pro zdravé a ergonomické sezení. Modelová řada Merens spojuje dynamický design, skvělé zpracování a mnoho funkcí podporující zdravé a komfortní sezení. Stabilita a ergonomie je zajištěna synchronním mechanismem bez omezení poloh blokace, kterým měníte polohu sedáku a opěráku zároveň. Komfortním nastavením síly protiváhy podle své hmotnosti zabezpečíte opěrák. Disponuje nastavením hloubky, výšky a náklonu sedáku, který je uvnitř opatřen studenou pěnou. Židle má područky, univerzální kolečka pro tvrdou podlahu i koberec, nylonový kříž.
Hlavní výhody:
- synchronní mechanismus bez omezení poloh blokace
- možnost nastavení hloubky, výšky a náklonu sedáku
- univerzální kolečka
- nylonový kříž
| Záruka | 3 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 50-54,9 cm |
| výška židle - filtr | 99-109,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 46-50,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 101-111 cm |
| Šířka židle | 68 cm |
| Výška sedáku | 46-57 cm |
| Šířka sedáku | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 51-56 cm |
| Výška opěráku | 56 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 17,2 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 21,4 kg |