Kancelářská židle Matrix
Kancelářská židle (křeslo) Matrix Alba
Matrix Šéf je pohodlná kancelářská, pracovní židle se základním nastavením sedacích a opěrných ploch. Pevný černý nylonový kříž s kolečky na koberec. Možnost volby tří křeslových mechanik (E-asynchro, E-synchro, T-synchro). Křeslo lze doplnit područkami.
Hlavní výhody:
- oblíbená klasická verze
- pevný nylonový kříž
- mobilita
Parametry
| Záruka | 5 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 50-54,9 cm |
| výška židle - filtr | 99-109,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 54-60,9 |
| nosnost - filtr | 91-120,9 kg |
| Výška židle | 91-103 cm |
| Šířka židle | 60 cm |
| Hloubka židle | 60 cm |
| Výška sedáku | 44-52 cm |
| Šířka sedáku | 51 cm |
| Hloubka sedáku | 45 cm |
| Nosnost | 120 kg |
| Hmotnost židle | 15 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 15,5 kg |




