Kancelářská židle (křeslo) Lara VIP Alba
Kancelářská židle (křeslo) Lara VIP
Moderní, praktické, kancelářské křeslo Lara VIP s výběrem ze 3 křeslových mechanik (E-asynchronní, E-synchronní a synchronní mechanika s posuvem sedáku). Pracovní židle je celočalouněná s prošitím hran sedáku a opěráku. Opěrák je výškově stavitelný s možností přidání vzduchové bederní opěrky. Standardně dodáváno s černým nylonovým křížem a kolečky na koberec. K objednání područky. Křeslo nabízíme v jednobarevném nebo v dvoubarevném provedení potahových látek, zvolíte li dvoubarevnou variantu musíte vybírat ze stejného druhu látek v jiné barevnosti, v první volbě volíte barevné provedení sedáku a opěráku a v druhé volbě boční lemování křesla.
Hlavní výhody:
- ergonomické tvary
- volba křeslové mechaniky
- doplňkové parametry
- dvoubarevné provedení
- sedák a opěrák z injektované pěny
- prošití hran sedáku a opěráku
| Záruka | 5 let |
|---|---|
| šířka sedáku - filtr | 50-54,9 cm |
| výška židle - filtr | 110-120,9 cm |
| výška sedáku - filtr | 51-59,9 |
| šířka židle - filtr | 61-68,9 |
| nosnost - filtr | 121-130,9 kg |
| Výška židle | 106-119 cm |
| Šířka židle | 64 cm |
| Hloubka židle | 64 cm |
| Výška sedáku | 44-55 cm |
| Šířka sedáku | 51 cm |
| Hloubka sedáku | 46 cm |
| Nosnost | 130 kg |
| Hmotnost židle | 16 kg |
| Hmotnost židle s obalem | 17 kg |