Kancelářská židle Calypso Grand
Kancelářská židle Calypso Grand
Představujeme inovovanou kancelářskou židli z oblíbené řady Calypso. Otočné křeslo Calypso Grand disponuje vysokým opěrákem (o 5 cm než Calypso XL), s možností doobjednat hlavovou opěrku. Synchronní mechanika s možností fixace sedáku a opěráku v jakékoliv poloze, nastavením síly protiváhy dle tělesné hmotnosti, zajišťuje stabilitu a ergonomii uživatelům. Sedák je výškově stavitelný, výplň tvoří studená pěna, která zaručuje zachování anatomického tvaru. Opěrák je oboustranně čalouněný samonosnou síťovinou. Křeslo je vybavené výškově stavitelnými područkami a univerzálními kolečky na koberec i tvrdou podlahu.
Hlavní výhody:
- výhodné parametry cena-kvalita-vybavení
- fixace sedáku a opěráku v jakékoliv poloze
- vysoká opora zad
- možnost podhlavníku
- područky
- univerzální kolečka
- volitelné příslušenství
Celomodré, celosvětlošedé, celoantracitové a hnědé provedení do vyprodání zásob. Ověřte dostupnost.
| Hmotnost s obalem | 21 kg |
|---|---|
| Záruka | 3 roky |
| Výška židle | 118-128 cm |
| Šířka židle | 61 cm |
| Výška sedáku | 45-55 cm |
| Šířka sedáku | 50 cm |
| Hloubka sedáku | 50 cm |
| Výška opěráku | 63 cm |
| Hmotnost židle | 19 kg |
| Nosnost židle | 120 kg |






